Pasurohet Interi, 200 milion euro nga Nike

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë
Zikaltrit nga Milano kanë rinovuar kontratën me sponsorin e tyre Nike për 11 vjet të tjera nga e cila do të përfitojnë plot 200 milionë euro.
Së bashku me mbërritjen e magnatit indonezian Erick Thohir, me paratë e tij dhe me këto para të kësaj kontrate të rinovuar me Nike shpresojnë që të rikthejnë në “San Siro” Samuel Eto’o, dhe të bëjnë transferime që do ta rikthenin Interin në luftë për Scudetto, dhe në Champions League./botafuboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s