Një mysafir special ishte në Giuseppe Meazza, në ndeshjen Inter – Genoa

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

dfaf2c00-b72a-4fd6-8903-e27d40ff115d.jpg

Një mysafir special ishte në Giuseppe Meazza, për ta shikuar nga afër ndeshjen e xhiros së parë ndaj Interit dhe Genoas. Në mesin e ulseve të tribunës së dytë u shfaq një mi. Derisa këtë e vërejti një tifoz i Interit dhe e fotografoi dhe fotot i dërgoi në redaksinë e panorama.it. Por ky nuk ishte rasti i parë që u panë brejtësit në stadion pasi edhe më parë problem i till ishte shfaqur edhe në zyrën e shitjës së biletave para ndeshjës Inter- Cagliari, në kuadër të Kupës së Italisë./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s