Napoli vazhdon merkaton

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

5fef93e3-cf66-4613-9325-6c3f293423e8.jpg

Napoli nuk di te ndalet ne kete merkato pasi po tregohet shume aktive dhe javen e fundit te saj.Afrimi me i fundit i napolitanve pritet te jete Braziliani i ekipt rus te Anzhit,Jucilei, i cili luan ne rolin e mesfushorit.25 vjecari ish futbollist i Gremios u ble nga Anzhi per shifren e 10 milion eurove,nderkohe Napoli pritet te paguaje me pak per te duke qene se Anzhi ka vendosur ti largoje te gjithe futbollistet kryesore te sa./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s