Moyes i kënaqur me paraqitjen e Rooneyt

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë

Menaxheri i Manchester United, David Moyes është ndarë i kënaqur me paraqitjen e reprezentuesit Anglez kundër Chelseat.

 

“Isha shumë i kënaqur me performancën e Wayne dhe shumë i kënaqur me reagimin e publikut”, u shpreh Moyes.

 

“I thashë atij se ai mund të luante për 60 ose 70 minuta dhe e patë se si ishte. Punoi shumë dhe ishte i shkëlqyer. Dëshironte të shënonte dhe ishte gati ta bënte me një goditje në minutat shtesë”.

“Mendoj se Wayne është pozitiv për momentin. Nuk mendoj se kjo duhet të ndryshojë. Them se qëndrimi i tij tregoi mjaftueshëm”./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s