Mourinho: Mata nuk shkon askund

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë

Bossi i Chelseat, Jose Mourinho ka insistuar se klubi nuk do ta shesë reprezentuesin Spanjoll, Juan Mata.

 

Mesfushori ishte lënë në bankën rezervë në barazimin 0-0 kundër Manchester United.

“Ai është shumë i rëndësishëm për mua dhe gjithashtu për Chelsean. Spekulimet që vijnë nga jashtë nuk janë të vërteta. Ai nuk shkon askund”, deklaroi Mourinho./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s