Man United dhe Barcelona në Porto për Mangala

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

9000535a-85ac-4624-beba-c7452969f21e.jpg

Sipas të përditshmës portugeze “A Bola” vikendin që lam pas emisatër e skuadrave Manchester United dhe Barcelona, ishin në Porto, për të shikuar prezantimin e mbrojtësit francez Eliaquim Mangala. Ky i fundit luajti shumë mirë në fitoren e skuadrës së tij që mposhti 3:0, Maritimon.
Dihet shumë mirë që anglezet dhe spanjollët janë në kërkim të një mbrojtësi, por kush do të jetë më i shpejtë në këtë drejtim do të shohim ditëve të ardhshme./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s