Karikatura e ditës

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë
Ndeshja e shumë pritur ndërmjet Manchester United dhe Chelseat nuk përfundoi ashtu siq pritën fansat e futbollit, pasi nuk panë asnjë gol, përkundrazi, panë një ndeshje me shumë pak raste për shënim, dhe tejet të qetë, me një Manchester që ishte më kërkues.

Omar Momani në karikaturën e tij të rradhës, ka vënë në pah lojtarët të dy skuadrave, të gozhduar në një vend, dhe jo shumë eksploziv./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s