– Jose Mourinho rreth kritikave që po bëhen për Fernando Torres

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë
‘Nëse ju pëlqejn numrat, mendoj se ju pëlqejn edhe 50 milion stërlina. Torres shënoi golin në Kupën UEFA kështu që do të thotë disa miliona,ai shënoi golin kundër Everton që e vuri Chelsean në Ligën e Kampionëve kështu që do të thotë disa miliona, kështu që nëse ajo nuk është tashmë 50 milion stërlina, ndoshta është 20 milion tani. Ai është duke bërë punën e tij siq po them unë . Ai ka punuar shumë për ekipin. Ai e bëri punën e tij dhe unë jam i kënaqur me Fernando Torres, nuk ka problemme të./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s