Della Valle: Ljajic do të largohet.

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë

Presidenti i Fiorentines, Andrea Della Valle, foli për ndeshjen e fituar kund
ër Catanias dhe së fundmi për merkaton: ‘Ishte njëndeshje e mirë, lojtarët treguan një loj të mirë kundër një skuadre të vështirë si Catania.’ Ljajic? ‘Nuk ka asgjë speciale, edhe pse trajneri është pak nervoz dhe nuk dëshiron ta ftoj. Nuk ka asgjë të re dhe me gjasë do të largohet nga Fiorentina.’ Kurrë nëMilan? ‘Unë asnjëher si them kurrë ndonjë skuadre.’ /botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s