Burak Yilmaz ne Seria A

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë
Lazio po tregohet mjaft aktive ditet e fundit te merkatos duke afruar disa perforcime te reja se pari eshte portieri i Kombetares Shqiptare,Etrit Berisha,por lacialet nuk mjaftohen me kaq pasi duket se do afrojne dhe sulmuesin e njohur Turk te Galatasaryit,Yilmaz,per shifren e 14 milion eurove./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s