”Bomba e PSG-së ”

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë
“Bomba” e PSG-së: 40 milionë për sulmuesin e Spanjes Shtypi spanjoll shkruan se në zyrat e financave të Barcelonës është paraqitur një ofertë 40 milionë euroshe për sulmuesin spanjoll Pedro Rodriguez, ofertë që mban vulën e kampionëve të Francës, Paris Saint Germain. I kontaktuar menjëherë nga e përditshmja sportive madrilene “Marca”, Pedro, i cili ka edhe 3 vjet të tjera kontratë me Blaugranat . Sulmuesi kombetares Spanjolle dhe i Barcelones mesa duket kerkon nje aventur te re por duhet te presim nese ky transferim do te kryhet me sukses .

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s