Bale nuk paraqitet në stërvitje

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë

Ylli i Tottenham Hotspur, Gareth Bale nuk është paraqitur në stërvitjen e sotme të Spurs.

 

The Daily Mail thotë se Bale është duke u nervozuar gjithnjë e më shumë që finalizimi i transferimit të tij ende nuk është arritur dhe si rezultat nuk ka qenë prezent në stërvitjen e Spurs.

 

Tottenham i ka kërkuar Villas Boas të arrijë në stërvitje në Enfield si gjithmonë, pasi Andre Villas Boas i kishte dhënë pushim, por Uellsiani nuk është takuar me bashkëlojtarët.

Sidoqoftë, mediat Spanjolle besojnë se Bale do të prezentohet si lojtar i Real Madridit të Enjten në Santiago Bernabeu./botafuboll

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s