Arsenali të lansojë ofertë për Di Marian,Ozil dhe Benzeman

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë
Arsenali është duke u bërë gati për të bërë një ofertë sensacionale për treshen e Real Madridt, Di Maria,Benzema dhe Mesut Ozil.

 

The Daily Mail thotë se Gunners kanë marrë inkurajim nga zyrtarët e Real Madridit se treshja është e lirë.

 

Sidoqoftë, klubi Spanjoll nuk dëshiron të finalizojë asgjë derisa Bale te arrijë që pritet të ndodh në ditët në vazhdim.

Arsenali do të lansojë ofertë për tre lojtarët kur të ketë dritën e gjelbër nga Real Madridi,përderisa besojnë se transferimi i Di Marias dhe Ozil është pak më i lehtë,kurse Benzema ka ngurruar të largohet nga Bernabeu./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s