Arsenali, ofertë zyrtare për Rooneyn

Posted: August 27, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë
Spekulimet për të ardhmen e Rooneyt vazhdojnë ende, pasi tani është raportuar se Arsenali shumë shpejtë do të bëj një ofertë zyrtarë në drejtim të sulmuesit anglez.

Pritet që oferta zyrtare e Arsenalit në drejtim të sulmuesit të bëhet në fund të kësaj jave, duke parë që e ardhmja e sulmuesit është ende e paqartë. Pritet që Wenger të bëj një ofertë diku më të lartë se 30 milionë euro, për të tranferuar sulmuesin, pasi një gjë e tillë dështoi me lojtarët si: Luis Suarez, Gonzalo Higuain dhe Karim Benzema. /botafuboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s