Rikthehet Messi

Posted: August 26, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë

Barcelona ka konfirmuar se Lionel Messi i është bashkuar pjesës tjetër të ekipit në stërvitje para ndeshjes kundër Atletico Madrid në ditën e Mërkurë.

 

Reprezentuesi Argjentinas u zëvendësua në pjesë të dytë në takimin e parë në Superkupë kundër Atleticos dhe nuk luajti fare në ligë në fitoren 1-0 kundër Malagas.

“Leo Messi është rikthyer në stërvitje me pjesën tjetër të skuadrës në mesditë pas pushimit në ndeshjen kundër Malagës si pasojë e lëndimit në kofshë kundër Atletico Madridit të Mërkurën e kaluar”, lexohet në deklaratën zyrtare të lëshuar nga klubi./botafutboll

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s