Poli: Milan duhet të mbetet në Champions me çdo kusht

Posted: August 26, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë

23 vjeçari beson se në ndeshjen e cila do të luhet të Mërkuren do të ketë një mundësi për ekipin që ta harrojë humbjen me Veronën dhe të triumfojë në këtë takim.

 

“Ne deshëm të kemi një fillim të mirë, por nuk ia dolëm mbanë. Jam i lumtur për golin tim, por humbja e bën atë të pavlerë,” tha ai për website zyrtar të klubit.

 

“Fatmirësisht ne kemi një lojë të madhe për të luajtur dhe kjo do të na ndihmojë që të mos dëshpërohemi. Ndeshja e së dielës nuk ishte aspak e mirë, por ne do ta lëmë atë prapa krahëve, duke nisur që nga e mërkurja.” vazhdoi ai.

“Kemi edhe shume ndeshje përpara dhe nuk duhet të dëshpërohemi vetëm për një humbje. Gjithashtu duhet të bëjmë maksimumin e ta fitojmë lojën kundër PSV-së me çdo kusht. /botafutboll

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s