Lëndohet rëndë Higuain, rrëshqet në shkëmbinj

Posted: August 26, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë

Sulmuesi i Napolit, Gonzalo Higuain sot është hospitalizuar pasi është rrëzuar me fytyrë duke lënduar nofullën pasi rrëshqiti në shkëmbinjtë e Caprit, gjatë një udhëtimi me varkë,raportojnë mediat Italiane.

 

Higuain thuhet se ishte duke u relaksuar në varkë tek gjiri i Napolit dhe në momentin e zbritjes rrëshqet në shkëmbinj duke goditur fytyrën e tij në vendin Marina Piccola.

Ai ishte dërguar në emergjencë në spitalin Capilupi dhe sipas Gazzetta dello Sport reprezentuesi Argjentinas ka 8 qepje në nofull dhe 2 në vetullë./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s