Lamela drejtë Tottenham për 35 milionë €

Posted: August 26, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë

Erik Lamela do të udhëtojë në Londër për të mbajtur bisedime serioze rreth një transferimi tek Tottenham për një shumë prej 35 milionë €.

 

Sulmuesi i Romës si duket do të nënshkruajë për Spurs që deri tash kanë nënshkruar me lojtarë si Soldado,Chadli,Paulinho dhe Capoue.

Reprezentuesi 21 vjeçar shënoi 15 gola sezonin e kaluar për klubin Romak dhe mund të bëhet transferi më i ri i Tottenham në fillim të kësaj jave./botafuboll

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s