Blanc: PSG vuajti kundër Nantes

Posted: August 26, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë

Trajneri i Paris Saint-Germain,Laurent Blanc thotë se skuadra e tij vuajti paksa shumë në fitoren 2-1 kundër Nantes.

 

“Çdokush e priste këtë fitore”, u shpreh Blanc për reporterët pas takimit.

 

“Ishte e vështirë pasi Nantes luajti një ndeshje të bukur. Disa situata duhej menaxhuar më mirë, ne nuk e bëmë këtë dhe vuajtëm deri në sekondin e fundit”.

PSG arriti fitoren e parë në Ligue 1 dhe momentalisht pozicionohet në vendin e 8 me 5 pikë të mbledhura pas tre ndeshjeve./botafutboll

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s