Arsenal ende nuk dorëzohet për Casillas

Posted: August 26, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë

Klubi nga Premier League,Arsenal është në kontakt me kapitenin e Real Madridit, Iker Casillas.

 

Marca thotë se Arsenal i ka thënë Casillasit se ata do ta mirëprisnin mundësinë për një transferim të mundshëm në Londër këtë javë.Arsene Wenger ende është duke kërkuar një portier adekuat për ekipin e tij dhe njëkohësisht Francezi është fans i madh i Casillas./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s