Soldado i befasuar me fansat e Tottenhamit

Posted: August 25, 2013 in Uncategorized
Tags:

Figurë

Sulmuesi i Tottenhamit, Roberto Soldado është tejet i befasuar me fansat e kësaj skuadre, të cilët janë tejet entuziast gjatë tërë ndeshjes.

 

“Sot fansat ishin prapa meje dhe të gjithë ishin duke përmendur emrin tim. Është një kënaqësi e madhe të luash për këtë klub sidomos kur fansat janë të tillë”, tha Soldado pas ndeshjes.

Roberto Soldado sot shënoi golin e fitores së skuadrës së tij në ndeshjen kundër Swanseas, duke arritur të fitojë 6 pikë nga dy ndeshje./botafutboll

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s