Rodgers: Sturridge, ndër më të mirët në PL

Posted: August 25, 2013 in Uncategorized
Tags:

Image

Trajneri i Liverpoolit, Brendan Rodgers ka cilësuar Daniel Sturridge si një nga sulmuesit më të mirë në ligë, pasi reprezentuesi Anglez ndihmoi Liverpoolin të fitojë tre pikë të reja si mysafir në Villa Park.

 

“Daniel është një lojtar që ka dëshmuar se kur është në formë, ai është një nga top-sulmuesit në ligë. Ai posedon të gjitha atributet:  shpejtësi,pritje fantastike e topit, lëvizje të shkëlqyer”, u shpreh Rodgers për gazetarët.

“Ai vetëm do një rast. Është rritur shumë në këtë klub që nga ardhja në Janar dhe qëllimi i tij është të arrijë sa më larg”./botafutboll

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s