Liverpool huazon Cissokho

Posted: August 25, 2013 in Uncategorized
Tags:

Image
Liverpool ka njoftuar përmes webfaqes s zyrtare për huazimin e mbrojtësit të majtë francez Aly Cissokho. 25 vjeçari kishte kaluar sezonin e kaluar te Valencia. “Jam mjaft i lumtur që jam këtu. Mendoj se kemi një skuadër dhe tifozë fantastikë dhe së bashku mund të arrijmë shumë gjëra”. Kam eksperiencë, por kam ende për të mësuar këtu”, deklaroi ish futbollisti i Olympique Lyonit.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s