Lëndohet Thiago, mungon shtatë javë

Posted: August 25, 2013 in Uncategorized
Tags:

Image
Si duket kariera e Thiago Alcantarës te Bayern Munich nuk ka filluar mirë siq është parashikuar, pasi ai ka pësuar një lëndim dhe do të jetë jashtë fushave të lojës për diku rreth shtatë javë.

Këtë lajm e ka konfirmuar vet skuadra gjermane, ku është raportuar se Thiago ka pësuar një dëmtim në ligamentet e tij, dhe kështu do të jetë jashtë fushave të lojës për plotë shtatë javë.Për lajme më të reja rreth këtij lëndimi, do të mësojmë më vonë, pasi nuk ka arritur ndonjë spjegim tjetër nga skuadra gjermane, përpos njoftimit për lëndim dhe kohës sesa do të mungojë ai./botafutboll

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s