Arsenal,Man City pas Sakhos

Posted: August 25, 2013 in Uncategorized
Tags:

Image

Klubet nga Premier Lague momentalisht janë duke përcjellur situatën për të nënshkruar me mbrojtësin e PSG, Mahamadou Sakho.

 

Liverpool ka qenë shumë i lidhur me një transferim në javët e fundit, por edhe Arsenal,Tottenham dhe Manchester City nuk përjashtohen nga lista.

 

“PSG është gati ta shesë dhe interesimi është i madh. Ai është një top talent dhe nuk është asgjë befasi”, një burim deklaroi për Sky Sports.

“Ai është një top lojtar dhe pasi PSG dëshiron ta shesë e të fitojë para nga ai, ka mundësi që të largohet drejtë Anglise”./botafuboll

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s