Julio Cesar ne Portugali

Posted: August 24, 2013 in Uncategorized
Tags:

Julio Cezar duket se do i jap fund qendrimit te tij ne Angli per tu transferuar ne Portugali te Benfika.Ish-portieri i Interit ka pas oferta dhe nga ekipe te Seria A si Napoli,Roma,Fiorentina por duket se ka zgjedhur portugezet pasi dy klubet ne fjale QPR dhe Benfika kane rene dakord per shifrat ekonomike aq me teper qe Benfika do i japi mundesi portierit Brazilian te luaje edhe ne Champions LeagueImage

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s