“Bomba” E Barcelones

Posted: August 24, 2013 in Uncategorized
Tags:

ImageSipas asaj që shkruan sot katalanasja “Mundo Deportivo”, Sandro Rosell, Andoni  Zubizareta dhe Javier Faus janë takuar me njëri-tjetrin për të diskutuar një afrim të Iker Casillas te Barcelona. Kapiteni i Real Madrid nuk po kalon momente të mira në “Santiago Bernabeu”, sidomos pas lënies në stol në ndeshjen me Betis Sevilla, dhe po mendon seriozisht largimin nga skuadra Sipas të njëjtit burim, presidenti dhe drejtori sportiv i Barcelonës kërkojnë të bindin Casillas, të cilit i skadon kontrata në 2017-ën, të vijë në “Camp Nou”. Portieri kampion bote dhe Europe do të ishte zëvëndësuesi ideal për Victor Valdes që luan sezonin e fundit me Barcelonën.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s